Kwi

Konkurs fotograficzny "W obiektywie"

Autor: Wojciech Urban

Konkurs fotograficzny "W obiektywie" dla studentów

Baner reklamujący konkurs fotograficzny "W obiektywie"

Biuro Promocji Akademii Ignatianum w Krakowie organizuje konkurs fotograficzny "W obiektywie" dla studentów uczelni. Konkurs ma na celu integrację społeczności akademickiej oraz wyeksponowanie pozytywnych cech Akademii.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach tematycznych:

a) Ludzie (zdjęcie może przedstawiać jedną lub kilka osób, pracowników naukowych, studentów lub absolwentów. Na zdjęciu musi być widoczny związek przedstawionej osoby z uczelnią),

b) Wydarzenie (zdjęcie musi przedstawiać wydarzenie organizowane przez uczelnię lub odbywające się na jej terenie),

c) Budynek (zdjęcie musi prezentować dowolnie wybrany element kampusu uczelni, z zewnątrz lub też od wewnątrz).

Nagrodą za zwycięstwo w każdej z kategorii przewidziana jest nagroda w postaci bonu podarunkowego na kwotę 500 zł. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 4 fotografii w jednej kategorii lub po 2 zdjęcia z kilku kategorii. Zdjęcia należy przesyłać na Konkurs tylko i wyłącznie drogą elektroniczną do 5 czerwca na adres: konkursfotoAIK2017@ignatianum.edu.pl. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie głosowania na funpage'u Akademii Ignatianum w Krakowie, ktore potrwa od 6 czerwca 2017 roku i trwa do 13 czerwca 2017 roku, do godz. 10.00.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu oraz dołączenie do przesłanych zdjęć skanu podpisanego formularza zgłoszeniowego.

Wszelkie pytania związane z konkursem należy kierować na adres: biuropromocji@ignatianum.edu.pl

Lista aktualności