2017

Termin Komisji Kwalifikacyjnej Programu Erasmus+ (wyjazdy na praktyki 2016/2017)

Termin Komisji Kwalifikacyjnej Programu Erasmus+ został wyznaczony na czwartek, 18.05.2017 r. Celem posiedzenia będzie omówienie kandydatur studentów na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ na praktyki w roku akademickim 2016/2017.

Internship Opportunities at the Institute for Cultural Diplomacy - Berlin

Oferta praktyk w Institute of Cultural Diplomacy w Berlinie dla studentów poniższych kierunków: Film, Photography & Visual Art, Arts & Culture, International Relations & Politics, Marketing & Public Relations, History & Philosophy, Business &...
2017

Oferty praktyk dla studentów Pedagogiki, specjalności nauczycielskiej Filologii Angielskiej oraz Turystyki

Oferty praktyk w różnych miejscach w Hiszpanii, dla studentów m. in. Pedagogiki, specjalności nauczycielskiej Filologii Angielskiej oraz studentów Turystyki i Rekreacji.
2017

Rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na praktyki Erasmus+ w okresie czerwiec – wrzesień 2017

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na praktyki w okresie wakacyjnym (czerwiec – wrzesień 2017) w ramach Programu Erasmus+ zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej, która będzie miała miejsce w okresie 4 - 15 maj 2017 r.
Archiwum wiadomości