Lip

Harmonogram pracy BWM w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w okresie 10 lipca do 31 sierpnia, BWM pracuje według wakacyjnego trybu pracy, tj. w godzinach 8:00 -14:00. Dodatkowo, informujemy, że w dniach 14 - 18 sierpnia BWM będzie nieczynne.
Cze

Oferty szkół letnich za granicą dla studentów

BWM publikuje oferty które otrzymuje od różnych instytucji szkolnictwa wyższego w Europie. Letnie szkoły, tzw. summer school, to dobra okazja do poznania nowych ludzi, podszkolić swój język obcy oraz spędzić owocnie okres wakacyjny.

Zostań Ambasadorem Erasmusa+!

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w Polsce (FRSE), z okazji 30lecia Programu Erasmus ogłasza konkurs na Ambasadora Erasmusa+! Zgłoszenia do 20 czerwca!

Internship Opportunities at the Institute for Cultural Diplomacy - Berlin

Oferta praktyk w Institute of Cultural Diplomacy w Berlinie dla studentów poniższych kierunków: Film, Photography & Visual Art, Arts & Culture, International Relations & Politics, Marketing & Public Relations, History & Philosophy, Business &...
Archiwum wiadomości