Lut

Rekrutacja na Erasmus+ (wyjazdy na studia lub praktyki) 27.02 - 24.03.2017 r.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na studia w roku akademickim 2017/ 2018 lub praktyki w ramach Programu Erasmus+ zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, która będzie miała miejsce w okresie 27 luty - 24 marzec 2017.
Lut

Dzień informacyjny: możliwości praktyk zagranicznych dla studentów - 27.02.2017

W związku ze zbliżającą się rekrutacją na wyjazdy na praktyki w ramach Programu Erasmus+, Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz Akademickie Biuro Karier Akademii Ignatianum w Krakowie, zapraszają na Dzień informacyjny: możliwości praktyk zagranicznych...
Sty

UJA Erasmus+ Traineeship Offer (Spain)

Oferta praktyk w BWM uczelni partnerskiej University of Jaen w południowej Hiszpanii.
Sty

ECC - bezpłatne konwersacje z j. angielskiego z native speaker - edycja letnia

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w English Conversation Class, bezpłatnych konwersacji z j. angielskiego z native speaker, organizowanych na naszej uczelni podczas semestru letniego!
Archiwum wiadomości