Cze
2017

Oferty szkół letnich za granicą dla studentów

BWM publikuje oferty które otrzymuje od różnych instytucji szkolnictwa wyższego w Europie. Letnie szkoły, tzw. summer school, to dobra okazja do poznania nowych ludzi, podszkolić swój język obcy oraz spędzić owocnie okres wakacyjny.

Zostań Ambasadorem Erasmusa+!

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w Polsce (FRSE), z okazji 30lecia Programu Erasmus ogłasza konkurs na Ambasadora Erasmusa+! Zgłoszenia do 20 czerwca!

Internship Opportunities at the Institute for Cultural Diplomacy - Berlin

Oferta praktyk w Institute of Cultural Diplomacy w Berlinie dla studentów poniższych kierunków: Film, Photography & Visual Art, Arts & Culture, International Relations & Politics, Marketing & Public Relations, History & Philosophy, Business &...
2017

Oferty praktyk dla studentów Pedagogiki, specjalności nauczycielskiej Filologii Angielskiej oraz Turystyki

Oferty praktyk w różnych miejscach w Hiszpanii, dla studentów m. in. Pedagogiki, specjalności nauczycielskiej Filologii Angielskiej oraz studentów Turystyki i Rekreacji.
Archiwum wiadomości