Paź

Erasmus Day na AIK 18 października 2017, s.204, I piętro

Przyjdź i dowiedz się o Twoich możliwościach wyjazdu w ramach Programu Erasmus+!
Wrz

Oferta praktyk dla studentów - University of Macerata

Oferta praktyk dla studentów w Biurze Współpracy Międzynarodowej w University of Macerata (Włochy)
Wrz
2017

Rekrutacja uzupełniająca na studia w semestrze letnim 2017/2018 w ramach Programu Erasmus+

Drodzy Studenci! Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na studia na semestr letni 2017/2018 w ramach Programu Erasmus+ zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej w terminie 20 września - 13 października 2017 r.
Sie
2017

Konkurs EDUinspirator 2017 - „Podziel się sukcesem”!

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Celem jest nagrodzenie osób, których działania wyróżniają się wysoką jakością oraz pozytywnie wpływają na środowisko lokalne. W...
Archiwum wiadomości