Kontakt

Biuro Współpracy Międzynarodowej

pokój 203
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
tel: 012 3999 591

godziny przyjęć: poniedziałek-wtorek, czwartek-piątek 9.00 - 13.00
środa - dzień wewnętrzy

e-mail: erasmus@ignatianum.edu.pl


mgr Agnieszka Baran - Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
agnieszka.baran@ignatianum.edu.pl

Antonia Kostopoulou - przyjazdy studentów z Uczelni partnerskich
antonia.kostopoulou@ignatianum.edu.pl

Wydziałowi/ Instytutowi Koordynatorzy Programu Erasmus+

Kontakt i dyżury

WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+

dr Markus Lipowicz (markus.lipowicz@ignatianum.edu.pl)
dyżury: 05.10, 12.10, 19.10, 26.10, 02.11, 09.11, 16.11, 23.11, 30.11, 07.12, 14.12, 21.12, 04.01, 11.01,18.01.2017 (godziny: 13:00 - 13:45, pokój 407)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Nauk o Wychowaniu

mgr Joanna Zubel (joanna.zubel@ignatianum.edu.pl)
dyżury: środa, 8.30-9.30 lub czwartek 8.30-9.30 (pokój 202)

WYDZIAŁ FILOZOFICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+

dr Piotr Duchliński (piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: środa, 8:00-9:30 (pokój 209A)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Filozofii

dr Jarosław Kucharski (jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: czwartek 11.30-12.30, (pokój 518)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Kulturoznawstwa

dr Paweł F. Nowakowski (pawel.nowakowski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: wtorek 13.30-14.30 (pokój 208)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Psychologii

mgr Jakub Paszulewicz (jakub.paszulewicz@ignatianum.edu.pl)
dyżury: poniedziałek 10.30 - 11.15 (pokój 346)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.