Kontakt

Biuro Współpracy Międzynarodowej

pokój 203
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
tel: 012 3999 591

godziny przyjęć: poniedziałek-wtorek, czwartek-piątek 9.00 - 13.00
środa - dzień wewnętrzy

e-mail: erasmus@ignatianum.edu.pl

mgr Agnieszka Baran - Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
agnieszka.baran@ignatianum.edu.pl

Antonia Kostopoulou - przyjazdy studentów z Uczelni partnerskich
antonia.kostopoulou@ignatianum.edu.pl

Wydziałowi/ Instytutowi Koordynatorzy Programu Erasmus+

Kontakt i dyżury

WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+
dr Markus Lipowicz
(markus.lipowicz@ignatianum.edu.pl)
dyżury: środa: 08.03; 22.03; 05.04; 19.04; 03.05; 17.05; 31.05.2017 (godzina: 13:00 - 13:45, p. 407)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Nauk o Wychowaniu
mgr Joanna Zubel
(joanna.zubel@ignatianum.edu.pl)
dyżury: poniedziałek, 12.00-13.00 (p. 202)

WYDZIAŁ FILOZOFICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+
dr Piotr Duchliński
(piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: środa, 8:00-9:30, p. 209A

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Filozofii
dr Jarosław Kucharski
(jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: wtorek 9.30-10.30, p. 518

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Kulturoznawstwa
dr Paweł F. Nowakowski
(pawel.nowakowski@ignatianum.edu.pl)
dyżury: wtorek, godz. 9.45-10.45, p. 520, tel: 535800620

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Psychologii
mgr Jakub Paszulewicz
(jakub.paszulewicz@ignatianum.edu.pl)
dyżury: kontakt e-mailowy, p. 346

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.