Kontakt

Biuro Współpracy Międzynarodowej

pokój 203
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
tel: +12 3999 590

godziny przyjęć: poniedziałek-wtorek, czwartek-piątek 9.00 - 13.00
środa - dzień wewnętrzy

e-mail: iro@ignatianum.edu.pl
erasmus@ignatianum.edu.pl

Prof. Bożena Sieradzka-Baziur - Prorektor ds. nauki i programów kształcenia
dr Leszek Gęsiak SJ
- pełnomocnik Rektora ds. współpracy międzynarodowej
leszek.gesiak@ignatianum.edu.pl

mgr Agnieszka Baran - Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
wyjazdy studentów, wyjazdy/ przyjazdy pracowników

agnieszka.baran@ignatianum.edu.pl

lic. Antonia Kostopoulou - referent administracyjny ds. współpracy międzynarodowej
przyjazdy studentów, umowy bilateralne, promocja BWM
antonia.kostopoulou@ignatianum.edu.pl

Wydziałowi/ Instytutowi Koordynatorzy Programu Erasmus+

WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+
dr Markus Lipowicz
(markus.lipowicz@ignatianum.edu.pl)
dyżur

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Nauk o Wychowaniu
mgr Joanna Zubel
(joanna.zubel@ignatianum.edu.pl)
dyżur

WYDZIAŁ FILOZOFICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+
Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Filozofii
dr hab. Piotr Duchliński (piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl)
dyżur

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Kulturoznawstwa
dr Paweł F. Nowakowski
(pawel.nowakowski@ignatianum.edu.pl)
dyżur, tel: 535800620

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Psychologii
mgr Jakub Paszulewicz
(jakub.paszulewicz@ignatianum.edu.pl)
dyżur

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.