Sty
2017

Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla pracowników AIK Wydziału Zamiejscowego dotyczącego wyjazdów w ramach Erasmusa

Dnia 12.01.2017 na Wydziale Zamiejscowym AIK w Mysłowicach odbyło się krótkie spotkanie informacyjne, poprowadzone przez BWM, dotyczące wyjazdów w ramach Programu Erasmus+, który działa na naszej uczelni. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji ze spotkania.
Sty
2017

Dnia 12 stycznia 2017 roku Biuro Współpracy Międzynarodowej nieczynne

Z powodu wyjazdu do Wydziału Zamiejscowego AIK w Mysłowicach, w dniu 12 stycznia 2017 roku, BWM będzie nieczynne.
Gru

Przerwa świąteczna - BWM

W związku z przerwą świąteczną, Biuro Współpracy Międzynarodowej będzie nieczynne w dniach 19.12.2016 r oraz w dniach od 22.12.2016 r. do 02.01.2017 r.
Gru

Zdjęcia z International Day - 07.12.2016

International Day w ramach programu Erasmus+ przyciągnął wielu studentów i pracowników AIK! Mieli oni okazję porozmawiać z zagranicznymi studentami oraz posmakować potraw charakterystycznych dla poszczególnych państw. Byli z nami studenci z: Bułgarii,...
Archiwum wiadomości