Nabór do Programu Erasmus+ dla pracowników - 2017/2018

Termin tegorocznej rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ pracowników zatrudnionych w Akademii Ignatianum w Krakowie, w roku akademickim 2017/2018 to: 25 maj – 31 sierpień 2017. Z możliwości wyjazdu mogą skorzystać zarówno pracownicy...
Mar

Ignatianum staje się międzynarodowe! - BWM pisze w ''Ignatianum''

Autor: BWM, ostatnia aktualizacja: 30.03.2017
Zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego wydarzenia ''International Day'', organizowanego przez BWM w dniu 7 grudnia 2016 r. z udziałem zagranicznych studentów, oraz działalności Programu Erasmus+ na naszej Akademii.
Lis

Stypendystka Programu Fulbright na AIK

Katedra Filologii Angielskiej oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej AIK mają wielką przyjemność poinformować, że w tym roku akademickim nasza Akademia gości po raz pierwszy stypendystę Programu Fulbright, Panią Madison Harry.
12.01.2017

Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla pracowników AIK Wydziału Zamiejscowego dotyczącego wyjazdów w ramach Erasmusa

Dnia 12.01.2017 na Wydziale Zamiejscowym AIK w Mysłowicach odbyło się krótkie spotkanie informacyjne, poprowadzone przez BWM, dotyczące wyjazdów w ramach Programu Erasmus+, który działa na naszej uczelni. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji ze spotkania.
Archiwum wiadomości