Sty
2018

IPS 11th International Week, Polytechnic of Setúbal - zgłoszenia do 31 stycznia 2018 r.

Uczelnia partnerska Polytechnic of Setúbal w Portugalii zaprasza pracowników naukowo dydaktycznych oraz pracowników administracyjnych na swój tegoroczny tydzień międzynarodowy.
Gru

Visiting professor na University of Macerata - aplikacje do 30 stycznia 2018 r.

Zaproszenie z uniwersytetu partnerskiego, University of Macerata, skierowane do nauczycieli akademickich, którzy byliby zainteresowani wyjazdem do tej uczelni w ramach Visiting Professor w roku akademickim 2018/2019.

International week dla pracowników w KPH Vienna/Krems

University College of Teacher Education of Christian Churches Vienna/Krems (KPH Vienna/Krems) zaprasza pracowników swoich uczelni partnerskich na International week nt. Intercultural and interreligious learning od 14 do 18 maja 2018 r.
Gru

Rekrutacja na Fulbright Slavic Award trwa do 8 stycznia 2018 r.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Fulbright Slavic Award skierowaną do pracowników akademickich, którzy specjalizują się w kulturze i historii Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Wyjazd w ramach programu umożliwia prowadzenie zajęć na...
Archiwum wiadomości