Kontakt

Biuro Współpracy Międzynarodowej

pokój 203
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
tel: 012 3999 591, fax: 012 3999 594

godziny przyjęć: poniedziałek-wtorek, czwartek-piątek 9.00 - 13.00
środa - dzień wewnętrzy

e-mail: erasmus@ignatianum.edu.pl


mgr Agnieszka Baran- Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

agnieszka.baran@ignatianum.edu.pl

Antonia Kostopoulou - przyjazdy studentów zagranicznych, umowy bilateralne

antonia.kostopoulou@ignatianum.edu.pl


Wydziałowi/ Instytutowi Koordynatorzy Programu Erasmus+


WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+

dr Markus Lipowicz (markus.lipowicz@ignatianum.edu.pl)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Nauk o Wychowaniu

mgr Joanna Zubel (joanna.zubel@ignatianum.edu.pl)


WYDZIAŁ FILOZOFICZNY

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+

dr Piotr Duchliński (piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Filozofii

dr Jarosław Kucharski (jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Kulturoznawstwa

dr Paweł F. Nowakowski (pawel.nowakowski@ignatianum.edu.pl)

Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+, Instytut Psychologii

mgr Jakub Paszulewicz (jakub.paszulewicz@ignatianum.edu.pl)


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.