Dyżury Sekretariatu Wydziału Filozoficznego - p. 108

Dyżury sekretariatu Wydziału Filozoficznego w roku akademickim 2016/2017
Poniedziałek  - sekretariat nieczynny
Wtorek 10:00–14:00  - studia stacjonarne
Środa 9:00–13:00 - studia stacjonarne
Czwartek 9:00–13:00  - studia stacjonane
Piątek 9:00–13:00   - studia stacjonarne



Skróty nazw kierunków studiów

Autor: JN

FKLS - kulturoznawstwo, pierwszy stopień, stacjonarne
FKUS
- kulturoznawstwo, drugi stopień, stacjonarne

FKUN
- kulturoznawstwo, drugi stopień, niestacjonarne

FDLS
- dziennikarstwo i komunikacja społeczna, pierwszy stopień, stacjonarne
FTLS - turystyka i rekreacja, pierwszy stopień, stacjonarne

Opiekunowie roczników w Instytucie Kulturoznawstwa w roku akademickim 2017/2018

Autor: JN

I FKLS: dr Barbara Hryszko (e-mail: barbara.hryszko@ignatianum.edu.pl)
II FKLS: dr Monika Stankiewicz-Kopeć (e-mail: monika.kopec@ignatianum.edu.pl)
III FKLS:dr Edyta Koncewicz- Dziduch (e-mail: edyta.koncewicz-dziduch@ignatianum.edu.pl)



I FKUS: ks. dr hab. Stanisław Cieślak SJ (e-mail: stanislaw.cieslak@ignatianum.edu.pl)
II FKUS: dr hab. Beata Bigaj – Zwonek (e-mail: beata.bigaj@ignatianum.edu.pl)

I FDLS: dr Józef Ruszar ( e-mail: jozef.ruszar@ignatianum.edu.pl)
II FDLS: dr Paweł Nowakowski (pawel.nowakowski@ignatianum.edu.pl)
III FDLS:
dr hab. Leszek Zinkow ( e-mail: leszek.zinkow@ignatianum.edu.pl)

I FTLS  dr Krzysztof Duda (e-mail: krzysztof.duda@ignatianum.edu.pl)
II FTLS: dr Lech Haydukiewicz (e-mail: lech.haydukiewicz@ignatianum.edu.pl)

Koordynator Programu Erasmus +

Autor: JN

Koordynatorem Programu Erasmus + w Instytucie Kulturoznawstwa jest dr Paweł Nowakowski.

Kierunkowi Kierownicy Praktyk Studenckich

Autor: JN

Kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna - dr Lech Haydukiewicz; dyżur: wtorek: 8.15-9.45, pok. 522


Kierunek kulturoznawstwo - dr Dariusz Grzonka; dyżur: poniedziałek 11.45-12.45, pok. 522.

Starostowie w Instytucie Kulturoznawstwa

Autor: JN

Rok akademicki 2017/2018

I FKLS - Sandra Bąk
II FKLS -
Łukasz Pawlikowski
III FKLS
– Agnieszka Hajduga

I FKUS -
Sylwia Szepelak
II FKUS
– Marzena Rządzik

I FDLS -
II FDLS -
Krzysztof Sadowski
III  FDLS
- Natalia Walczak

I FTLS -
II FTLS -
Kamila Noga

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.