Aktualne warunki ukończenia studiów podyplomowych określa:

Zarządzenie nr 18/2016/2017 Dziekana Wydziału Pedagogicznego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 24 maja 2017 roku w sprawie warunków ukończenia studiów podyplomowych

Załącznik nr 1 - strona tytułowa pracy końcowej

Załącznik nr 2 - zgodność wszystkich wersji pracy

Załącznik nr 3 - oświadczenie o udzieleniu licencji - decyzję podejmuje słuchacz

Załącznik nr 4 - oświadczenie w sprawie przetwarzania danych osobowych - decyzję podjemuje słuchacz

Załącznik nr 5 - karta obiegowa

OŚWIADCZENIE DRUKOWANE JEST W SEKRETARIACIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ TYLKO Z JEGO TREŚCIĄ.

Warunki dopuszczenia do egzaminu końcowego na studiach podyplomowych w Wydziale Pedagogicznym:

• wypełnienie wszystkich obowiązków przewidzianych planem i programe studiów
  • zaliczenie wymaganych praktyk
  • uregulowanie należnych kwot związanych z opłatami semestralnymi studiów podyplomowych oraz opłatą za wydanie świadectwa
  • złożenie wszystkich wymaganych dokumentów w Sekretariacie Studiów Podyplomowych p. 100a (minimum dwa tygodnie przed planowanym terminem egzaminu końcowego)

TEZY DO EGZAMINÓW KOŃCOWYCH:

TERMINY EGZAMINÓW KOŃCOWYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH