Aktualne warunki ukończenia studiów podyplomowych określa:

Zarządzenie nr 7/2012/2013 Dziekana Wydziału Pedagogicznego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 04 lutego 2013 roku w sprawie warunków ukończenia studiów podyplomowych

Warunki dopuszczenia do egzaminu końcowego na studiach podyplomowych w Wydziale Pedagogicznym:

• wypełnienie wszystkich obowiązków przewidzianych planem i programe studiów
  • zaliczenie wymaganych praktyk
  • uregulowanie należnych kwot związanych z opłatami semestralnymi studiów podyplomowych oraz opłatą za wydanie świadectwa
  • złożenie wszystkich wymaganych dokumentów w Sekretariacie Studiów Podyplomowych p. 106 (minimum dwa tygodnie przed planowanym terminem egzaminu końcowego)

Dokumenty wymagane do egzaminu końcowego na studiach podyplomowych dla słuchaczy:

1. Karta obiegowa - zobacz

2. Opłata za wydanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych

3. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych - decyzję podejmuje słuchacz - zobacz

OŚWIADCZENIE DRUKOWANE JEST W SEKRETARIACIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ TYLKO Z JEGO TREŚCIĄ.

TEZY DO EGZAMINÓW KOŃCOWYCH:

TERMINY EGZAMINÓW KOŃCOWYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH