Pedagogika kreatywności i zdolności dziecka

Charakterystyka: Studia przygotowują do prowadzenia pracy z dzieckiem/uczniem zdolnym, a także wspierają rozwój kompetencji kreatywnych słuchaczy i umiejętność  rozwijania ich wśród dzieci/uczniów. Studia zakładają przygotowanie absolwentów zarówno do pracy w przedszkolu, jak i w szkole, a także placówkach oświatowo-wychowawczych, które mają na celu rozwijanie uzdolnień i kreatywności dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas początkowych.

Cel studiów:Celem studiów jest rozwój kompetencji w zakresie rozwijania kreatywności i zdolności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Program studiów obejmuje treści kształcenia, których realizacja umożliwi uczestnikom nabycie wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do rozwijania zdolności i kreatywności dzieci/uczniów. Studia przygotowują do pracy z dzieckiem zdolnym i kreatywnym w ramach dodatkowych zajęć w przedszkolach, szkołach oraz placówkach oświatowo-wychowawczych.

Czas trwania: 2 semestry

Terminy zajęć: wybrane terminy: piątki od godz. 15.00 do 20 oraz w soboty od 8.00 do 19.30

Opłata: 1700 zł za semestr