Wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym

Charakterystyka: studia kwalifikacyjne

Absolwenci uzyskują kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola, a także nauczyciela w oddziałach przedszkolnych dla dzieci sześcioletnich przy szkołach podstawowych. Absolwenci są przygotowani do działalności pedagogicznej, obejmującej wspomaganie rozwoju i wczesną edukację dzieci oraz rozpoznawania możliwości rozwojowych dzieci i podjęcia wczesnej interwencji specjalistycznej. Są także przygotowani do współdziałania ze środowiskiem rodzinnym dziecka oraz projektowania i realizacji działań stymulujących jego rozwój.

Czas trwania: 3 semestry

Opłaty: 1500 zł za semestr

Istnieje możliwość otrzymania min. 50% zwrotu  kosztów związanych z realizowanym przez nauczycieli doskonaleniem zawodowym zgodnie z regulaminem określającym zasady udzielania dofinansowania do opłat (czesnego) za kształcenie o którym mówi  Zarządzenie nr 742/2016  Prezydenta Miasta Krakowa z 29 marca 2016 r. O dofinansowanie mogą się starać nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków.

Dofinansowanie

Rekrutacja