Zespół Języka Angielskiego

Koordynator: dr Krzysztof Ozga

 

mgr Iwona Doniec

iwona.doniec@ignatianum.edu.pl

mgr Michał Kołdras

koldras.m@gmail.com


mgr Elżbieta Koper 

elzbieta.koper@ignatianum.edu.pl

 

mgr Lidia Oniszczuk

lidia.oniszczuk@ignatianum.edu.pl


dr Krzysztof Ozga 

krzysztof.ozga@ignatianum.edu.pl

 

mgr Ewa Pałka 

ewa.palka@ignatianum.edu.pl

 

mgr Izabela Pelczar 

izabela.pelczar@ignatianum.edu.pl

 

mgr Barbara Pluta

barbara.pluta@ignatianum.edu.pl

 

mgr Magdalena Płaneta 

magdalena.planeta@ignatianum.edu.pl

 

mgr Iweta Rene

iweta.rene@ignatianum.edu.pl

 

mgr Bożena Traciewicz 

bozena.traciewicz@ignatianum.edu.pl

 

mgr Łukasz Troszczyński 

lukasz.troszczynski@ignatianum.edu.pl

 

mgr Grażyna Zagórny 

grazyna.zagorny@ignatianum.edu.pl

 

mgr Joanna Zubel

joanna.zubel@ignatianum.edu.pl


 

Zespół Pozostałych Języków

Koordynator: mgr Izabela Przybylska

 

mgr Bożena Bojanowicz (język hiszpański)

bozena.bojanowicz@ignatianum.edu.pl

mgr Rita Catania (język francuski, hiszpański, włoski)

rita.catania@ignatianum.edu.pl

 

mgr Janusz Kawka (język niemiecki)

janusz_kawka@tlen.pl

dr Krzysztof Ozga (język rosyjski)

krzysztof.ozga@ignatianum.edu.pl

  

mgr Izabela Przybylska (język niemiecki)

izabela.przybylska@ignatianum.edu.pl

 

dr Teresa Wnętrzak (j. łaciński, greka)
teresa.wnetrzak@ignatianum.edu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.