Biblioteka

Oferta pracy

Biblioteka Akademii Ignatianum w Krakowie

oferowane stanowisko: Bibliotekarz

zakres obowiązków: obsługa użytkowników, zamówień magazynowych i ksero, opracowanie zbiorów

tryb pracy: pełny etat, umowa o pracę (okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony), poniedziałek–piątek 9:00–18:00, sobota 9:00-15:00

wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (bibliotekoznawstwo / informacja naukowa)

data rozpoczęcia: 1 stycznia 2018 r.

Dla studentów II stopnia możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze (przynajmniej 1/2 etatu).

Zgłoszenia - CV, list motywacyjny (z klauzulami zgody na przetwarzanie danych osobowych) - prosimy kierować do:

Roman Dolny (e-mail: roman.dolny@ignatianum.edu.pl) w terminie do 1 grudnia 2017 r.