Dział Kadr Akademii Ignatianum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. personalnych
wymiar czasu pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i osób współpracujących z uczelnią na podstawie umów cywilno-prawnych;
  • Prowadzenie  dokumentacji dotyczącej stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych;
  • Prowadzenie ewidencji danych w systemie kadrowym;
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
  • Ewidencja zwolnień lekarskich;
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;
  • Nadzór nad szkoleniami pracowniczymi w zakresie bhp;
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
  • Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu;
  • Korespondencja z pracownikami i instytucjami współpracującymi z Działem Kadr;
  • Sprawozdawczość wewnętrzna na potrzeby Działu i innych jednostek Uczelni.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, administracja
  • Doświadczenie min. 3 lata w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel)
  • Samodzielność i otwartość w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji
  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku w samym centrum Krakowa (oferujemy bezpłatny parking dla osoby dojeżdżającej samochodem na terenie uczelni)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie na adres mailowy kadry@ignatianum.edu.pl do dnia 31.01.2017

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Ignatianum w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.