Lip

Nabór wniosków na rok akad. 2017/2018

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW

Student ubiegający się o świadczenia pomocy materialnej na rok akad. 2017/2018 ma obowiązek złożyć kompletny wniosek o przyznanie stypendium:

• socjalnego,
  • specjalnego dla osób niepełnosprawnych,
  • rektora dla najlepszych studentów oraz
  • zapomogi

w terminie od 26 września do 12 października 2017 r., godz. 10-14.

O przyznanie stypednium rektora dla najlepszych studentów można ubiegać się tylko raz w roku. Wnioski należy składać ww. terminie, tj. od 26 września do 12 października 2017 r.

W przypadku stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych i zapomogi w uzasadnionych sytuacjach wnioski można składać również w ciągu roku akademickiego między 1 a 10 dniem miesiąca w godzinach pracy biura, tj.:

poniedziałek-czwartek - godz. 10:00-13:00

środa - dzień wewnętrzy,

piątek - godz. 11-15

Wszystkie zaświadczenia (np. US, ZUS, KRUS, UP) do stypendium socjalnego należy składać w kserokopii (oryginały do wglądu).

WYPŁATA STYPENDIÓW

Świadczenia pomocy materialnej, z wyjątkiem zapomogi, przyznawane są na rok akademicki oraz wypłacane są co miesiąc przez okres do 10 miesięcy, między 20 a 30 dniem każdego miesiąca, z wyłączeniem świadczeń za miesiące październik i listopad, które to wypłacane są do końca grudnia.

Lista aktualności