Lip

TERMINARZ

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW

• Nabór główny

Student ubiegający się o świadczenia pomocy materialnej ma obowiązek złożyć kompletny wniosek o przyznanie: stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych, stypendium rektora dla najlepszych studentów oraz zapomogi zgodnie z terminarzem.

• Składanie wniosków stypendialnych po naborze głównym

Wniosek o przyznanie stypednium rektora dla najlepszych studentów można złożyć tylko w naborze głównym, natomiast w uzasadnionych przypadkach wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych i zapomogi można składać w ciągu roku akademickiego między 1 a 10 dniem miesiąca w godzinach pracy biura, tj.:

poniedziałek-czwartek - godz. 10:00-13:00

środa - dzień wewnętrzy,

piątek - godz. 11-15

Wszystkie zaświadczenia (np. US, ZUS, KRUS, UP) do stypendium socjalnego należy składać w kserokopii (oryginały do wglądu).

WYPŁATA STYPENDIÓW

Świadczenia pomocy materialnej, z wyjątkiem zapomogi, przyznawane są na rok akademicki oraz wypłacane są co miesiąc przez okres do 10 miesięcy, między 20 a 30 dniem każdego miesiąca, z wyłączeniem świadczeń za miesiące październik i listopad, które to wypłacane są do końca grudnia.

Lista aktualności