Lis

Pożyczki i kredyty studenckie

logo

W związku z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 września 2017 r. w sprawie szczegółowych zasad, trybu i kryteriów udzielania, spłacania oraz umarzania pożyczek i kredytów studenckich, uprzejmie informujemy o zmianach zasad umarzania przez bank pożyczki lub kredytu studenckiego dla najlepszych absolwentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiów trzeciego stopnia doktoranckich.

Prosimy o zapoznanie się z treścią Rozporządzenia oraz Zasadami wyłaniania najlepszych absolwentów Akademii Ignatianum w Krakowie.

Lista aktualności