Mar

Projekt Rodzina Rodzinie - wsparcie finansowe rodzin z Syrii

Społeczność Akademicka, dołącza do projektu Caritas Polska: Rodzina Rodzinie, który wspiera chrześcijańskie rodziny, poszkodowane w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Koszt miesięcznego utrzymania rodziny to ponad 510 zł. Zbiórka trwać będzie przez kolejnych 6 miesięcy. Łącznie musimy zebrać około 4 tys. zł.

Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Ignatianum 28 1050 1445 1000 0090 3005 8565 z dopiskiem Rodzina Rodzinie oraz wrzucać do puszek wystawionych na Uczelni: przy punkcie ksero, w Zofiówce oraz w Bibliotece.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres tomasz.konturek@ignatianum.edu.pl

Lista aktualności