Lut

P.T. Pracownicy Akademiccy
i Administracyjni oraz Studenci

Akademii Ignatianum w Krakowie

W rocznicę kanonizacji św. Ignacego Loyoli, Rektor i Senat Akademii Ignatianum w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich Państwa na Święto Uczelni, które odbędzie się w dniu 6 marca (wtorek) 2018 roku.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 10:00 Eucharystią odprawioną w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie. Ciąg dalszy uroczystości będzie miał miejsce w Auli Wielkiej im. ks. Grzegorza Piramowicza SJ.

Uroczystości akademickie

Aula Wielka im. Ks. Grzegorza Piramowicza SJ

Akademicki Chór Ignatianum

Powitanie gości