22.10.2017

Seminarium - John F. Finamore - 30.10.2017 r. godz. 16.00 - Sala Rady Wydziału Filozoficznego (Centrum Medialne WAM)

Katedra Historii Filozofii zaprasza na seminarium "Proclus on the Connection among Soul, Vehicles, and Body, and Its Effect on Improving Human Life", które poprowadzi John F. Finamore, Erling B. "Jack" Holtsmark Professor in Classics na Uniwersytecie...
12.09.2017

Grant dra Krzysztofa Dudy w grupie zwycięskich projektów konkursu Miniatura (NCN)

Projekt naukowo-badawczy dra K. Dudy: "Kultura i życie codzienne mieszkańców Kresów w obiektywie Józefa Treszki (1906-1945)", finansowany przez NCN w ramach konkursu "Miniatura 1".
21.05.2016

Premiera "Snu nocy letniej" Shakespeare'a w Ignatianum

Spektakle premierowe "Snu nocy letniej" przygotowane przez Teatr KX i Naukowe Koło Teatralne studentów kulturoznawstwa.
20.05.2016

Współpraca z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

Wykład prof. Tomasza Gąsowskiego dla Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu.
Archiwum wiadomości