21.05.2016

Premiera "Snu nocy letniej" Shakespeare'a w Ignatianum

Spektakle premierowe "Snu nocy letniej" przygotowane przez Teatr KX i Naukowe Koło Teatralne studentów kulturoznawstwa.
20.05.2016

Współpraca z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

Wykład prof. Tomasza Gąsowskiego dla Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu.
16.05.2016

Pierwsze warsztaty dziennikarskie dla młodzieży

Ponad stu uczniów z całej Małopolski na warsztatach dziennikarskich Instytutu Kulturoznawstwa.
20.04.2016

Drugie, Ignacjańskie, warsztaty dla maturzystów

157 tegorocznych maturzystów zgłosiło się na drugie warsztaty maturalne Instytutu Kulturoznawstwa.
Archiwum wiadomości