Szkolenie dla terapeutów EEG BIOFEEDBACK

Terapia neurofeedbacku w autyzmie i w zaburzeniach funkcji poznawczych - wzorce EEG/QEEG

Konferencja odbędzie się

Na Wydziale Zamiejscowym Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach AIK, ul. Powstańców 19.

Dzień I: 23 maja 2017, godz. 14.30-18.30
Dzień II: 24 maja 2017, godz. 9.00-18.00

Szkolenie poprowadzi dr Paweł Borkowski
kognitywista, informatyk, filozof, logik, specjalista metody biofeedback. Związany m. in. z Zakładem Logiki i Kognitywistyki UMCS w Lublinie oraz Ośrodkiem Diagnostyczno-Badawczym "Prymus EEG" i Laboratorium Badań Eksperymentalnych Biofeedback im. św. Ojca Pio.

Organizatorzy:
Akademia Ignatianum w Krakowie - Wydział Zamiejscowy Nauk Społecznych i Humanistycznych w Mysłowicach
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 w Katowicach

KONKURS  DZIENNIKARSKI