Strona główna Uczelnia International Outgoing students Komunikaty M.E.P. Europrojects Granada S.L. - praktyki w Hiszpanii


16.12.2016

M.E.P. Europrojects Granada S.L. - praktyki w Hiszpanii


Szanowni Państwo, 

Jesteśmy firmą M.E.P. Europrojects Granada S.L. (Mobility European Projects Granada) i chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Mamy możliwość organizacji praktyk, zarówno w naszym biurze, jak i  w innych firmach dla studentów Państwa uniwersytetu. Byłoby nam niezmiernie miło pracować dla Państwa jako organizacja przyjmująca lub pośrednik w Granadzie, pięknym mieście położonym na południu Hiszpanii. Oferujemy praktyki dla studentów takich kierunków jak turystyka, filologia hiszpańska, filologia angielska, historia, historia sztuki oraz wielu innych. Zależy nam na kandydatach, którzy biegle posługują się językiem angielskim i hiszpańskim i posiadają umiejętności organizacyjne i społeczne. Minimalny czas trwania praktyk to 3 miesiące, nawet do 12 miesięcy – zależy to od indywidualnych preferencji praktykanta. Prowadzimy nabór przez cały rok. 

 

W celu zapoznania się z naszą działalnością i usługami, które oferujemy, zapraszamy do przejrzenia naszej broszury informacyjnej znajdującej się w załączniku. Jeśli nasza oferta wydaje się Państwu interesująca i mieliby Państwo życzenie otrzymać więcej informacji o M.E.P. Europrojects Granada S.L., prosimy o kontakt z nami drogą mailową (martyna @mepegranada.com; info@mepegranada.com) bądź kontakt telefoniczny (+34 611 428 330 lub +34 958250284). Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej (https://www.mepegranada.com/) oraz naszego konta na Facebooku : https://www.facebook.com/pages/MEP-Europrojects-Granada/367698029922022?ref=hl.

Firma nie pokrywa kosztów ubezpieczenia i zakwaterowania. 

Studenci zainteresowani konkretną ofertą praktyk proszeni są o skontaktowanie się z David King, który jest odpowiedzalny za proces rekrutacji (david_mep@yahoo.com)

Martyna Skupień

M.E.P.EUROPROJECTS GRANADA S.L.

Plaza Trinidad, 2-1º 5, 18001 GRANADA (SPAIN)

Tel.: (+34)958 25 02 84 / Mob: (+34) 611428330

martyna@mepegranada.com - https://www.mepegranada.com/

Profil kandydata