Strona główna Centrum Obsługi Studenta Komunikaty Nauczanie zdalne od 29 listopada


25.11.2021

Nauczanie zdalne od 29 listopada


Szanowni Państwo!

P.T. Członkowie Społeczności Akademickiej Ignatianum!

 

W związku z zaostrzającą się pandemią COVID-19, uprzejmie informuję, że od 29 listopada br., poniedziałek do 8 stycznia 2022 r., sobota, wszystkie zajęcia dydaktyczne w Akademii Ignatianum będą odbywać się w formie zdalnej.

 

Od ponad tygodnia notujemy liczne prośby ze strony wykładowców i studentów o przeniesienie zajęć w tryb online. Są one spowodowane coraz liczniejszymi przypadkami kwarantanny lub zachorowaniami na COVID w bezpośrednim otoczeniu naszych pracowników i studentów. Wobec spodziewanego dalszego wzrostu IV fali pandemii, zdecydowaliśmy się zawiesić zajęcia stacjonarne do czasu, kiedy sytuacja epidemiczna pozwoli na realizację zajęć w oparciu o przyjęty w tym semestrze harmonogram.

 

Chciałem jednocześnie podkreślić, że dzięki wdrażanym przez nas środkom bezpieczeństwa i Państwa roztropności, Ignatianum nie stało się dotąd ogniskiem pandemii. Bardzo dziękuję za Państwa odpowiedzialną postawę. Mam nadzieję, że po Świętach Bożego Narodzenia znowu spotkamy się w murach naszej Uczelni na zajęciach stacjonarnych.

 

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

 

Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ

Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie