Strona główna Uczelnia International Outgoing students Komunikaty Oferta praktyk w Hiszpanii - nauka języka angielskiego w szkole językowej


21.12.2017

Oferta praktyk w Hiszpanii - nauka języka angielskiego w szkole językowej


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk dot. nauczania języka angielskiego w szkole 'Wonderland' w Salamanca (Hiszpania).

Szkoła od 4 lat współpracuje w ramach programu ERASMUS+  z 3 uniwersytetami z Wielkiej Brytanii: Durham University, Aston University i Cardiff University, oferując praktyki w dziedzinie nauczania języka angielskiego. Co roku gości od 2 do 4 studentów, którzy pod okiem kierowników szkoły uczą języka angielskiego Hiszpanów w różnym wieku ( od 2,5 roku bez ograniczeń wiekowych).

W tym roku, znając doskonałe przygotowanie językowe polskich studentów, szkoła chce poszerzyć zasięg współpracy i zaoferować im, roczne lub półroczne praktyki w ramach stypendiów ERASMUS+ w dziedzinie nauczania języka angielskiego.

Salamanka jest pięknym studenckim miastem, a praktyki są zorganizwane tak, by studenci mieli możliwość dodatkowych podróży i nauki języka hiszpańskiego.

Kontakt: wonderland.villamayor@gmail.com

Agata Marciniak  i Joanna Ziółkowska
Academia de Idiomas Wonderland
C/Zurbarán 3, Villamayor (Salamanca) 
http://www.academiawonderland.com/

Facebook: Villamayor Wonderland

* Studenci AIK (głównie studenci specjalności nauczycielskiej Filologii Angielskiej oraz studenci Pedagogiki) mogą w najbliższej rekrutacji prowadzonej przez BWM AIK ubiegać się o dofinansowanie tych praktyk z Programu Erasmus+. Ze względu na proponowany okres trwania praktyk (rok lub pół roku), zalecane jest aby student wyjechał jako tzw. świeży absolwent, tj. udział w rekrutacji z aktywnym statusem studenta, wyjazd w ciągu roku od obrony.

Job Placement offer