Strona główna Centrum Obsługi Studenta Komunikaty Płatności w systemie USOSweb


01.06.2021

Płatności w systemie USOSweb


 

Szanowni Państwo,
informujemy, że wszelkie kwestie związane z płatnościami znajdują się wyłącznie w systemie USOSWeb (https://usosweb.ignatianum.edu.pl) w zakładce: „Dla wszystkich” -> „Płatności (model FK)” [Obr. 1].
Wirtualna Uczelnia (system archiwalny) nie stanowi już źródła informacji nt. płatności.
[Obr. 1]


  •  Wszelkie płatności za usługi edukacyjne należy uiszczać tylko na indywidulany rachunek bankowy studenta (w USOSWeb nazwa: „Twoje konta wirtualne”), który znajduje się po wejściu na zakładkę płatności w  „- konta bankowe uczelni” [Obr. 2].
  • Prosimy nie wpłacać należności na ogólny nr bankowy uczelni. Wszelkie płatności wykonane na inne konto niż wskazany w USOSWeb będą zwracane do adresata.

[Obr. 2]

  • W module „Płatności FK” można również sprawdzić uiszczone opłaty oraz nierozliczone należności. Jeżeli nie została Państwu przypisana dana należność, to prosimy o poinformowanie o tym Centrum Obsługi Studenta.
  • W przypadku jeżeli w zakładce „wpłaty nierozliczone” nadal widnieje nierozliczona opłata którą Państwo uiścili, to prosimy o cierpliwość – wplata zostanie zaksięgowana. Księgowanie wpłat może trwać nawet do kilku dni roboczych.

 

Z poważaniem

Centrum Obsługi Studenta AIK