Strona główna Projekt Rodzina Rodzinie


Projekt Rodzina Rodzinie

Społeczność Akademicka, angażuje się w projekt Caritas Polska: Rodzina Rodzinie, który wspiera dwie chrześcijańskie rodziny, poszkodowane w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Koszt miesięcznego utrzymania rodziny to ponad 510 zł. Co 6 miesięcy przekazujemy ponad 6 tysięcy zł na konto Caritas Polska.

Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Ignatianum  Bank BNP Paribas S.A: 58 1750 0012 0000 0000 3880 7595 z dopiskiem Rodzina Rodzinie.

MIHRAN GARABEDIAN- Syria

MIHRAN GARABEDIAN ma 74 lata i mieszka w Aleppo z żoną HOURY 69 lat. Mają dwójkę dzieci: VARTENI 30 lat i NANOR 25 lat. Jest to bardzo biedna rodzina bez źródeł dochodu i bez pracy. W Aleppo od 2 lat nie ma elektryczności i bieżącej wody. Rodzina potrzebuje środków na zakup dostępu do elektryczności (tzw. amperów), który stale drożeje w związku z przedłużającą się wojną. Potrzebują zakupić wodę, która jest dystrybuowana cysternami w mieście. Potrzebują również żywności, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga. Potrzebują również opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania. 

Arsin Philip Hartonian - Syria

Mężczyzna nazywa się Arsin Philip Hartonian. Jest wdowcem. Pochodzi z Aleppo. Ma trójkę dzieci. Jest to bardzo biedna rodzina, bez źródeł dochodu i bez pracy. W wojnie stracili cały swój dobytek oraz dom. Potrzebują żywności, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga. Potrzebują również opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania oraz opału na zimę. Dużym wydatkiem jest także dostęp do prądu z generatorów, który sukcesywnie drożeje w związku z przedłużającą się wojną.  

 

W razie dodatkowych pytań można pisać na adres tomasz.konturek@ignatianum.edu.pl