Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy Webinar - Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i pracy w przedszkolu

10.06.2021

Webinar - Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i pracy w przedszkolu

Szanowni Studenci,

Akademickie Biuro Karier oraz Pani Anna Dyjak zaprasza na bezpłatny webinar

"Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i pracy w przedszkolu"

Termin: 21.06.2021 o godz. 10.00

Na webinarze poruszane są same tematy:

1. CV – dlaczego jest ważne?

2. Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko nauczyciela w przedszkolu?

3. W jaki sposób „zabłysnąć” na rozmowie i przekonać do siebie pracodawcę?

4. Jak wygląda codzienność przedszkolna?

5. Sesja Q&A

Webinar odbywa się na platformie MSTeams online

PROWADZĄCA: mgr Anna Dyjak

Pedagog Specjalny, Doradca Zawodowy, Trener Rozwoju Osobistego, Przedsiębiorca. Właścicielka żłobka i przedszkola „Tulisie” w Krakowie, założycielka portalu ogłoszeniowego dla freelancerów Atlas Pracy, współautorka publikacji rozwijającej proaktywne postawy młodzieży „Punkt Ciężkości” . Współpracująca jako ekspert i trener z uznanymi na rynku firmami. Jej największym talentem jest odnajdywanie talentów w innych. Pracuje z pasją. Wciąż się rozwija, uczy i inwestuje w siebie. Najbardziej w życiu fascynują ją ludzie. To od nich czerpie inspirację oraz energię, którą wykorzystuje w swojej pracy.