Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konkursy Konkurs Stypendialny STUDENT DEPOT dla studentów. Do wygrania darmowy pobyt w prywatnym akademiku na rok akademicki 2022/2023!


15.03.2022

Konkurs Stypendialny STUDENT DEPOT dla studentów. Do wygrania darmowy pobyt w prywatnym akademiku na rok akademicki 2022/2023!


KONKURS STYPENDIALNY STUDENT DEPOT DLA STUDENTÓW. DO WYGRANIA DARMOWY POBYT W PRYWATNYM AKADEMIKU NA ROK AKADEMICKI 2022/2023! 

 

Roczny, darmowy pobyt w prywatnym akademiku i vouchery o wartości kilkuset złotych. Te nagrody czekają na studentów naszej uczelni, którzy wezmą udział w konkursie Student Depot - największej w Polsce sieci prywatnych akademików. 

Zgrana, międzynarodowa ekipa studentów, która jest otwarta na każdego - to społeczność Student Depot w pigułce. Mieszkańcy cieszą się również niezależnością, samodzielnym kreowaniem własnej dorosłości i mieszkaniem na swoich zasadach. Teraz każdy może stać się częścią ekipy SD Squad! 

Zostań częścią SD Squad i wygraj stypendium pokrywające roczny pobyt w prywatnym akademiku Student Depot o wartości 18 tys. zł w jednym z 7 największych miast studenckich w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub w świeżo otwartym, nowoczesnym akademiku w Krakowie! Nagrodami dodatkowymi w konkursie jest 30 voucherów o wartości od 250 zł do 330 zł, zwalniających przyszłych mieszkańców z opłaty serwisowej. 

Jak wygrać stypendium?

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie, polegające na nakręceniu krótkiego (maksymalnie 1 minuta) filmiku, w trakcie którego uczestnik odpowie na zadanie konkursowe: Pokaż nam kim jesteś i dlaczego pasujesz do SD Squadu!

 Nagrany filmik można przesłać do organizatorów na dwa sposoby: 

1. Poprzez Instagram, wysyłając wiadomość prywatną (DM) o treści “SDSQUAD” do profilu @Student_Depot_Official i postępując zgodnie z przesłanymi instrukcjami 

2. Wgrywając filmik bezpośrednio na stronie internetowej konkursu: konkurs.studentdepot.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 maja 2022 r. 

Regulamin akcji stypendialnej dostępny jest na stronie: konkurs.studentdepot.pl.