Strona główna Uczelnia Uniwersytet Struktura Administracja Biuro Promocji Komunikaty Akademia Ignatianum w Krakowie partnerem Avant Assessment oraz Global Seal of Biliteracy


11.10.2022

Akademia Ignatianum w Krakowie partnerem Avant Assessment oraz Global Seal of Biliteracy


Z radością informujemy, że nasza Uczelnia została partnerem Avant Assessment oraz Global Seal of Biliteracy, dzięki czemu umożliwiamy naszym Studentom przygotowanie się w ramach zajęć językowych do zdobycia takiego certyfikatu.

 

Każdy zapracowany student marzy o szansie na zaliczenie przedmiotu przed sesją egzaminacyjną. Zdobycie certyfikatu na naszej Uczelni może znacznie ułatwić życie. Nieocenioną pomocą są tutaj certyfikaty językowe Avant Assessment. Wiele polskich uczelni wyższych akceptuje pełne zwolnienie z wewnętrznych testów i egzaminów z języka angielskiego jako podstawy do zaliczenia międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus. W dzisiejszych czasach niemal wszędzie przy naborze pracowników wymagana jest znajomość języka obcego. Certyfikat nie daje 100% gwarancji na otrzymanie wymarzonej pracy, ale zdecydowanie może stać się mocną kartą przetargową. Dla przyszłego kandydata do pracy sama świadomość posiadania certyfikatu stanowi ogromne wewnętrzne wsparcie, a rozmowa kwalifikacyjna jest jedynie małą powtórką z przygotowań do egzaminu. Nasza Uczelnia jako partner Avant Assessment oraz Global Seal of Biliteracy umożliwia naszym studentom przygotowanie się w ramach zajęć językowych do zdobycia takiego certyfikatu.

Certyfikat jest honorowany na całym świecie i określa umiejętności na poziomach od B1 do C2. Certyfikat jest formalnym poświadczeniem umiejętności językowych. Każdy opatrzony jest imieniem i nazwiskiem oraz unikalnym numerem seryjnym. 

 

Zapraszamy serdecznie w środę,

12 października br. do Auli Wielkiej im. Grzegorza Piramowicza SJ

na uroczystą galę wręczenia certyfikatów połączoną ze spotkaniem informacyjnym na temat możliwości realizacji certyfikatów na naszej Uczelni.