03.09.2021

FG Energy - oferta praktyk/staży

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Aktualnie poszukujemy stażysty/praktykanta na odbycie praktyk zawodowych na okres 1 miesiąca

Zakres obowiązków:

- dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

- obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner)

- analiza dokumentacji

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- student kierunku ekonomii, prawa, administracji lub kierunków pokrewnych

- komunikatywność

- dobra organizacja pracy

- praktyczna znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

Oferujemy :

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrum miasta

- możliwość podjęcia zatrudnienia po odbyciu praktyk

- pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

Szczegółowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kontakt : tel: 790240677 email: magdalenakobus@fgenergy.pl