Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie - Autor tekstów na portal z bazą wiedzy


21.04.2022

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie - Autor tekstów na portal z bazą wiedzy


 

Pracodawca: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie

Adres: ul. ks. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków

Rodzaj oferowanej pracy: Wolontariat

Oferowane stanowisko: Autor tekstów na portal z bazą wiedzy

Miejsce pracy: Kraków lub zdalnie

 

Masz lekkie pióro ?

Szukasz możliwości publikowania treści popularnonaukowych?

Świetnie trafiłeś/aś! OEES Hub zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych współtworzyć z nami portal Dobrze wiedzieć https://oees.pl/dobrzewiedziec/

Kogo szukamy?

Najchętniej zawiążemy współpracę ze studentami, którzy mają już jakieś doświadczenie w pisaniu tekstów skierowanych do szerokiej publiczności, ale nie jest to warunek konieczny! Każdy, kto czuje się na siłach i chce coś zakomunikować światu, może się zgłosić.

Jakie tematy podejmujemy na naszej stronie?

Ekonomia wartości, środowisko, gospodarowanie wodą, miasto, zrównoważony rozwój, edukacja. Wachlarz jest naprawdę szeroki. Najważniejsza dla nas jest rzetelność przygotowania tekstu oraz umiejętność zainteresowania czytelnika podjętą tematyką.

Oferujemy współpracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole Open Eyes Economy, Umowę o współpracy wolontariackiej, zaświadczenie potwierdzające zrealizowane działania, możliwość samodzielnego inicjowania tematów artykułów, promowanie wybranych artykułów naszymi kanałami (m.in. social media, newsletter).

Do zadań wolontariusza będzie należało przygotowanie krótkich tekstów popularnonaukowych z zakresu samodzielnie wybranego zagadnienia szeroko pojętej ekonomii wartości lub tekstów podsumowujących bieżące wydarzenia organizowane w ramach ruchu open eyes economy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą, zapraszamy do kontaktu!

Zgłoszenie możesz wysłać na adres: edu.lab@oees.pl