Strona główna Uczelnia Komunikaty Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

P.T. Pracownicy akademiccy i administracyjni

Akademii Ignatianum w Krakowie,

Studenci, Doktoranci, Słuchacze Studiów Podyplomowych,

Przyjaciele Uczelni oraz Współpracownicy!

Rektor i Senat Akademii Ignatianum w Krakowie mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 1 października (piątek) 2021 roku w głównym budynku AIK, przy ul. Kopernika 26.

O godzinie 10:00 będzie miała miejsce uroczysta Eucharystia odprawiona w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa. Mszy św. będzie Przewodniczył JE Ekscelencja ks. Bp Robert Chrząszcz, Biskup Pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej.

O godzinie 11:15 odbędzie się uroczystość inauguracyjna w Auli Wielkiej im. ks. Grzegorza Piramowicza SJ.

Zarówno Msza św., jak i uroczystość inauguracyjna będą transmitowane online:

Ø  Msza św. na stronie internetowej Bazyliki NSPJ pod adresem www.bazylikaserca.pl

Ø  Uroczystość na stronie internetowej AIK pod adresem www.ignatianum.edu.pl/inauguracja

Ze względów epidemicznych uroczystość odbędzie się z ograniczoną liczbą zaproszonych gości. Serdecznie zapraszamy P.T. Wszystkich Państwa do uczestnictwa online w naszym wydarzeniu.