Konsultacje

Dyżury pracowników Instytutu Filozofii w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ DYŻURU

GODZINY

POKÓJ

KONTAKT E-MAILOWY

Banach Barbara, mgr

Piątek

8.00 - 9.00

MS Teams

basiakrystyna@gmail.com 

Burzyński Grzegorz, mgr

Poniedziałek

16.00 - 16.45

Po e-mailowym umówieniu greg1burza@poczta.onet.pl

Duchliński Piotr,
prof. AIK dr hab.

   

 

 

 

piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl

Grzywacz Robert SJ, dr

Wtorek

14.00 - 15.00

MS Teams

robert.grzywacz@ignatianum.edu.pl

Homa Tomasz SJ,
prof. AIK dr hab.

Po umówieniu się drogą e-mailową

   

tomasz.homa@ignatianum.edu.pl

Humphries Carl, dr

Urlop naukowy

   

carl.humphries@ignatianum.edu.pl

Janik Piotr SJ, dr

Czwartek

13.30 - 14.30

MS Teams

piotr.janik@ignatianum.edu.pl

Jarnuszkiewicz Antoni, dr

 

 

 

 

 

Jonkisz Adam,
prof. dr hab.

 

Wtorek

 

14.00 - 15.00 w dniach: 02.03.21 - 13.04.21 r.

oraz

11.15 - 12.15 w dniach: 20.04.21 - 22.06.21 r.

 

MS Teams

 

adam.jonkisz@ignatianum.edu.pl

 Kisiel-Dorohinicka Celina, dr

Środa

12.00 - 13.00

MS Teams

celina.dorohinicka@ignatianum.edu.pl

Kozak Magdalena, dr

Środa

11.15 - 12.15

MS Teams

magdalena.kozak@ignatianum.edu.pl

Kucharski Jarosław, dr

Środa

9:00 - 9:45

MS Teams

jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl

Lisiak Bogdan SJ, prof. AIK dr hab.

Wtorek

15.00 - 16.00

MS Teams

bogdan.lisiak@ignatianum.edu.pl

Maszkowski Grzegorz, mgr

Poniedziałek

16.45 - 17:30

Skype

Po e-mailowym umówieniu

grzegorz.maszkowski@ignatianum.edu.pl
Mazur Piotr, prof. AIK dr hab. Środa 9:30 - 10:30 MS Teams

Po e-mailowym umówieniu
piotr.mazur@ignatianum.edu.pl

Mikuczewski Jarosław SJ, mgr

Poniedziałek 15.45 - 16.45 MS Teams jaroslaw.mikuczewski_z@ignatianum.edu.pl

Nobre Bruno, dr

       
Pawłowski Krzysztof, dr hab Wtorek 14.45 - 15.45

MS Teams

krzysztof.pawlowski@ignatianum.edu.pl
Pohl Aleksandra, dr Środa 9.30 - 11.00

MS Teams

aleksandra.pohl@ignatianum.edu.pl
Poznański Jacek SJ, dr  Czwartek 14.00 - 15.00

 MS Teams/telefonicznie

Po e-mailowym umówieniu

jacek.poznanski@ignatianum.edu.pl

Pruś Jakub, mgr  

Poniedziałek  13.00 - 14.00 MS Teams  jakub.prus@ignatianum.edu.pl

Sikora Piotr, prof. AIK dr hab.

Poniedziałek  10.00 - 11.00 MS Teams  piotr.sikora@ignatianum.edu.pl

Stocki Ryszard, dr hab.

Piątek 10:30 - 11.30 MS Teams ryszard.stocki@ignatianum.edu.pl 
Sułkowska - Migoń Anna, mgr Po umówieniu się drogą e-mailową   

 

anna.sulkowska@ignatianum.edu.pl 
Surzyn Jacek, prof. AIK dr hab.  Poniedziałek 12.00 - 13.00

MS Teams

Po e-mailowym umówieniu

jacek.surzyn@ignatianum.edu.pl

Taranczewski Paweł, prof. dr hab.

Drogą e-mailową     aleksandra.pohl@ignatianum.edu.pl

 Thier Agnieszka, dr

       agnieszka.thier@uek.kraków.pl

Urbaniak Szczepan, mgr

Czwartek 11.00 - 12.00 Po e-mailowym umówieniu szczepan.urbaniak@ignatianum.edu.pl

Wnętrzak Teresa, dr

Wtorek 12:15 - 13:15 MS Teams teresa.wnetrzak@ignatianum.edu.pl
Zhyrkova Anna, prof. AIK dr hab.  Czwartek 11.30 - 13.00

MS Teams

Po e-mailowym umówieniu

anna.zhyrkova@ignatianum.edu.pl