Konsultacje

Dyżury pracowników Instytutu Filozofii w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ DYŻURU

GODZINY

POKÓJ

KONTAKT E-MAILOWY

Aszyk Piotr, prof. nadzw. dr hab. 

 

 

 

piotr.aszyk@gmail.com

Banach Barbara, mgr

Poniedziałek

12:15 - 13:15

po wcześniejszym kontakcie e-mailowym

basiakrystyna@gmail.com 

Bielas Jacek, dr

 

 

 

jacek.bielas@ignatianum.edu.pl

Ks. Bremer Józef, prof. dr hab.

 

 

 

jozef.bremer@ignatianum.edu.pl 

Bugajska Anna, dr hab.

 

 

MS TEAMS zdalnie po wcześniejszym umówieniu

anna.bugajska@ignatianum.edu.pl

Ks. Dańkowski Dariusz, dr

 

 

 

dankowski.d@gmail.com

 

Duchliński Piotr, prof. AIK dr hab.

 

Środa

 

12:00 - 13:00

s. 516/ 

MS TEAMS zdalnie po wcześniejszym umówieniu

 

piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl

Duda Krzysztof, dr

Piątek 16:00 - 17:30

s. 107/ 

MS TEAMS zdalnie po wcześniejszym umówieniu

krzysztof.duda@ignatianum.edu.pl

Frydrych Jacek, dr

   

 

jacek.frydrych_z@ignatianum.edu.pl

Grzonka Dariusz, dr

   

MS TEAMS zdalnie po wcześniejszym umówieniu

dariusz.grzonka@ignatianum.edu.pl

Grzywacz Robert SJ, dr

Poniedziałek

15.30 - 16.30

s. 518

robert.grzywacz@ignatianum.edu.pl

Homa Tomasz SJ,
prof. AIK dr hab.

Po umówieniu się drogą e-mailową

   

tomasz.homa@ignatianum.edu.pl

 

Humphries Carl, dr

 

Środa

18.15 - 19.15

(co drugi tydzień: 02.03.22, 16.03.22, 30.03.22, 13.04.22, 27.04.22, 11.05.22, 25.05.22, 01.06.22)

 

s. 516

 

carl.humphries@ignatianum.edu.pl

Janik Piotr SJ, dr

 

 

 

piotr.janik@ignatianum.edu.pl

Jarnuszkiewicz Antoni, dr

 

 

 

antoni.jarnuszkiewicz_z@ignatianum.edu.pl

 

Jonkisz Adam,
prof. dr hab.

 

Wtorek

1.03.22 - 5.04.22

w godz. 12:15 - 13:15

12.04.22 - 14.06.22

w godz. 13:00 - 14:00

 

s. 516

 

adam.jonkisz@ignatianum.edu.pl

 Kisiel-Dorohinicka Celina, dr

Wtorek (stacjonarnie)/

Czwartek (zdalnie)

16:30 - 17.30/

15.00 - 16.00

po wcześniejszym kontakcie 

celina.dorohinicka@ignatianum.edu.pl

 Kopania Jerzy, prof.

 

 

 

jerzy.kopania_z@ignatianum.edu.pl

Kowalczyk Monika, dr

Środa

15.45 - 12.45

MS TEAMS 

monika.kowalczyk@ignatianum.edu.pl

Kozak Magdalena, dr

Środa

11.15 - 12.00

s.109A

magdalena.kozak@ignatianum.edu.pl

Kucharski Jarosław, dr

     

jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl

Lisiak Bogdan SJ, prof. AIK dr hab.

Środa

11.45 - 12.45

s. 516 (gmach główny AIK)

bogdan.lisiak@ignatianum.edu.pl

Mazur Piotr, prof. AIK dr hab. Środa 13.00 - 13.45 s. 518/ zdalnie po wcześniejszym kontakcie  piotr.mazur@ignatianum.edu.pl

Pawłowski Krzysztof, dr hab.

Poniedziałek   po wcześniejszym kontakcie  krzysztof.pawlowski@ignatianum.edu.pl
Podbielski Marcin, dr Poniedziałek 10:00 - 11:00

s. 518

krzysztof.pawlowski@ignatianum.edu.pl
Poznański Jacek SJ, dr Czwartek 11:30 - 12:30

s. 109/ MS Teams prośba o wcześniejsz kontakt 

jacek.poznanski@ignatianum.edu.pl

Pruś Jakub, mgr  

Czwartek 12:30 - 13:15 MS Teams/ stacjonarnie po wcześniejszym kontakcie  jakub.prus@ignatianum.edu.pl

Sarnacki Andrzej SJ, prof. AIK ks. dr hab.

środa (po wcześniejszym kontakcie e-mailowy)  11:30 - 13:15  s. 201  sarnacki.andrzej@ignatianum.edu.pl

Sikora Piotr, prof. AIK dr hab.

   

 

piotr.sikora@ignatianum.edu.pl

Ks. Smoleń Jerzy, dr

Czwartek 18:30 - 19:30

po wcześniejszym kontakcie drogą elektroniczną w Katedrze /Centrum Medialne pokój nr 17/

jerzy.smolen@ignatianum.edu.pl

Stolarek Michał, mgr

Czwartek 9:30 - 10:30

 

michal.stolarek_Z@ignatianum.edu.pl
Sułkowska - Migoń Anna, mgr    

 

anna.sulkowska@ignatianum.edu.pl 
Surzyn Jacek, prof. AIK dr hab.    

 

jacek.surzyn@ignatianum.edu.pl
Taranczewski Paweł, prof. dr hab.    

 

pawel.taranczewski@ignatianum.edu.pl

Urbanik - Papp Grażyna, dr

Wtorek (10.05.22, 24.05.22, 31.05.22) 8:45 - 9:45 s. 301 gurbanik@poczta.fm

Winiarska Paulina, dr

Środa

13:30 - 14:00

 

 

15:00 - 15:30

Centrum Medialne pokój nr 7 

 

On -line (po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową)

paulina.winiarska@ignatianum.edu.pl

Wnętrzak Teresa, dr

Wtorek 12:15 - 13:15 po wcześniejszym kontakcie/ p.309 teresa.wnetrzak@ignatianum.edu.pl
Zhyrkova Anna, prof. AIK dr hab.  Poniedziałek 11.30 - 13.00

s. 518

anna.zhyrkova@ignatianum.edu.pl
Zykubek Andrzej, dr    

 

 andrzej.zykubek@gmail.com