Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Praktyki studenckie - Biuro tłumaczeń Translation Street

08.07.2021

Praktyki studenckie - Biuro tłumaczeń Translation Street

Biuro tłumaczeń Translation Street jest stosunkowo młodą, ale prężnie działającą firmą, zdobywcą statuetki Lider Przedsiębiorczości 2017.

Wśród naszych klientów są duże polskie i międzynarodowe firmy, m.in. Solaris, Newag, Google, Nokia, wydawnictwa, a także takie instytucje jak Departament Edukacji Nowego Jorku, ambasady, ministerstwa.

Ze względu na duże natężenie działań stale poszukujemy studentów z językiem angielskim, którzy mogliby i chcieli z nami współpracować podczas praktyk.

Oferujemy praktyki bezpłatne, stacjonarne lub częściowo zdalne, w ramach programu studiów.

Zadania obejmują przede wszystkim korekty, tłumaczenia na potrzeby wewnętrzne firmy, pracę z narzędziami CAT (w przypadku studentów spoza Krakowa proponujemy zainstalowanie wersji demo; studenci krakowscy mogą do nas przyjść, aby pracować na oprogramowaniu firmy).

Jeśli taka propozycja byłaby intersująca dla Państwa  – serdecznie zapraszam do współpracy.

Szczegółowa oferta w załączniku.