Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Ciekawe projekty Program PROJEKTOR - projekt społeczny dla studentek i studentów


06.05.2021

Program PROJEKTOR - projekt społeczny dla studentek i studentów


 

Szanowny Studencie,

Co dałoby Ci uczenie się jazdy na rowerze, pływania czy zarządzania w teorii?
Teoretyczna wiedzę – tak, ale nie umiejętności. Jeśli w przyszłości chcesz w swojej wymarzonej pracy, być osobą pewną siebie, znającą swoje możliwości i mocne strony – ucz się poprzez doświadczenie! Zrealizuj projekt społeczny z PROJEKTORem i pochwal się tym w CV.

Podczas realizacji projektu, rozwiniesz umiejętności takie jak: planowanie, komunikacja i współpraca, odpowiedzialność, kreatywne myślenie, zarządzanie. Aktywność obywatelska i inicjatywa są cenione przez pracodawców. Gdybyś została/został swoim pracodawcą, doświadczając swoich umiejętności w działaniu, zdobędziesz pewność, że możesz na sobie polegać, potrafisz działać odpowiedzialnie, autonomicznie i skutecznie.

Jakie były Twoje szkolne doświadczenia nauki? Udało Ci się ocalić w sobie ciekawość świata?  

 

Teraz Ty możesz zmienić doświadczenie uczenia się dzieci w szkole. Podczas Warsztatów z Wyzwaniem dziecko z biernego odbiorcy staje się twórcą, myśli krytycznie i kreatywnie poszukuje rozwiązań, chce się uczyć, bo jest ciekawe świata, a nie dlatego, że boi się dostać jedynkę.  

 

Dołącz do projektu Warsztaty z Wyzwaniem, a jeszcze w tym roku szkolnym dzieci dostaną szansę, aby wziąć udział w wyjątkowych zajęciach.

 

Czytaj więcej:  https://projektor.org.pl/projekt-ktory-ma-znaczenie/

 

Zgłoszenia do 16 maja: http://bit.ly/warsztatyPROJEKTOR