Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konkursy Programujesz? Weź udział w międzynarodowym konkursie Proggy Buggy!


04.05.2022

Programujesz? Weź udział w międzynarodowym konkursie Proggy Buggy!


 

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Proggy-Buggy

DataArt zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Programowania Proggy-Buggy, który odbędzie się 25 maja 2022 w formie online.

Serdecznie zapraszamy studentów, developerów, testerów i wszystkich, którzy wiedzą, jak pisać programy, czym są "aplikacje konsolowe" i "standardowe strumienie input-output" i lubią rozwiązywać problemy.

Uczestnicy mają za zadanie rozwiązać 13 algorytmicznych problemów w 42 minuty. Rozwiązaniem każdego zadania jest aplikacja konsolowa, której tekst źródłowy musi być wysłany na konkursowy serwer, wybierając język programowania z listy (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript).

Wiosenny turniej odbywa się w formie online według uproszczonych zasad:

  •          wyłącznie indywidualne zgłoszenia
  •          dwie kategorie: "Amator" i "Profesjonalista"
  •          konkurs odbywa się w języku angielskim

Zwycięzcą zostaje osoba z największą ilością prawidłowych rozwiązań w limicie czasu.

Aby wziąć udział, potrzebujecie jedynie laptopa i dobrego humoru.

Udział w konkursie jest darmowy. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

Zarejestruj się: https://bit.ly/3JAwWJk

Konkurs rozpocznie się 25 maja 2022 roku o 17:00 UTC.

 

O DataArt

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od ponad 20 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii. Dostosowujemy się do kierunku rozwoju naszych partnerów biznesowych i ewoluujemy wraz z nimi. W DataArt łączymy doskonałość techniczną z wartościami, które kształtują nasz model biznesowy: ciekawością, otwartością, zaufaniem, szczerością i intuicją. Takie podejście pozwala nam dostarczać wartościowe rozwiązania wysokiej jakości i budować partnerskie relacje, na których nasi klienci mogą polegać.

dataart.com.pl