Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy Spotkania z firmą Camp Leaders Poland w ramch projektu GRA O KARIERĘ


29.04.2022

Spotkania z firmą Camp Leaders Poland w ramch projektu GRA O KARIERĘ


 

 

Camp Leaders od 13 lat zajmuje się organizowaniem wakacyjnych oraz rocznych programów wymiany kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, dzięki którym tysiące polskich studentów wyjechało do Ameryki na wakacje.

Cechą charakterystyczną programów jest niski finansowy wkład własny przed wyjazdem. Koszt programu Camp zaczyna się od 2287 zł wraz z biletem lotniczym, ubezpieczeniem medycznym, wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Już kilka tysięcy studentów z Polski, z naszą pomocą, spełniło swój amerykański sen pracując i podróżując po Stanach.

1. Spotkanie 16.05.2022 godz. 9.00

Temat: Najlepsze wakacje Twojego życia z Camp Leaders
Opis: Zaplanuj swoje wakacje razem z Camp Leaders i Resort Leaders w Stanach Zjednoczonych! Posłychaj o możliwości wyjazdu na program Work and Travel. Podczas spotkania opowiemy o zasadach udziału w programie oraz o korzyściach wynikających z wyjazdu.
Czas trwania 30min

Link do zgłoszenia: https://forms.office.com/r/S0c4e369cP

 

2. Spotkanie 19.05.2022 godz. 9.00

Temat: Rozmowa rekrutacyjna po angielsku
Opis: Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, jakie są najczęstsze pytania zadawane przez rekruterów, jakich zwrotów używać i jakich błędów nie popełniać, to te wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas webinarium otrzymasz cenne wskazówki, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce.
Czas trwania 45min

Link do zgłoszenia: https://forms.office.com/r/0YaF6J9FYQ

 

ZAPRASZAMY!