Strona główna Stypendia Komunikaty Stypendium m.st. Warszawy dla doktorantów - IV edycja


30.06.2022

Stypendium m.st. Warszawy dla doktorantów - IV edycja


Poniżej przekazujemy informacje dotyczącą stypendium dla doktorantów, które finansuje miasto stołeczne Warszawa. Zachęcamy do składania wniosków.

 

Szanowni Państwo,

trwa IV edycja Stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów z całej Polski! Zostały jeszcze dwa tygodnie na złożenie wniosku! Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych doktorantów i doktorantki!

Wartość stypendium to 30 000zł na rok.

W tym roku wnioski można składać w obszarach dotyczących: problemu marnotrawienia żywności, mobilności w mieście, typologii mieszkaniowych, różnorodności społecznej, zagospodarowania przestrzeni pod kulturę, czy dziedzictwa materialnego i niematerialnego w kontekście zarządzania lokalami. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem obszarów na stronie: https://um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka/-/spotkania-konsultacyjne

W razie pytań zapraszam do kontaktu na mail naukowa@um.warszawa.pl.

Wszystkie informacje o stypendiach są dostępne na stronie: https://um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka/stypendia-dla-doktorantow

Naszą ideą jest współpraca z młodymi naukowcami i promowanie urzędu jako miejsca badań. Chcemy zmieniać Warszawę na lepsze kierując się wiedzą i doświadczeniem.