Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy W Motorola Solutions trwa rekrutacja do kolejnej Akademii Programowania


18.03.2022

W Motorola Solutions trwa rekrutacja do kolejnej Akademii Programowania


 

Akademia Programowania C++

W Motorola Solutions trwa rekrutacja do kolejnej Akademii Programowania. Tym razem kurs adresowany jest do pasjonatów C++.

Akademia Programowania to flagowy projekt firmy, szczególnie dedykowany osobom, które dążą do przebranżowienia się. Od 2021 roku w Motorola Solutions z sukcesem zrealizowała 3 Akademie, dzięki którym blisko 40 osób rozpoczęło karierę w świecie IT.

O tym, jak w praktyce przebiega kurs, opowiada Sylwia, Michał i Piotr (uczestnicy ostatniej Akademii Programowania C#) oraz mentor kursu: Udział w Akademii Motorola Solutions to unikalna szansa na zmianę swojego życia - inhire.io.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące Akademia Programowania C++:

Przebieg kurs: maj-listopad 2022 (7 miesięcy), od poniedziałku do piątku, od 6 do 8 godzin dziennie, w trybie hybrydowym (online-siedziba firmy)

Proces rekrutacyjny: trwa do 11 kwietnia i  składa się z 3 etapów:

1. CV i pytania kontrolne,

2. zadanie techniczne,

3. zadanie grupowe oraz rozmowa indywidualna. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez link: Codecool AppSystem.

Wymagania od Kandydatów: znajomość podstawowych elementów obecnych w językach programowania, zmienne, warunki proste, pętle, GIT-a, język angielski - B1.

Udział w Akademii gwarantuje Ci:

  • Pogłębienie wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie programisty C++.
  • Praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy w Motorola Solutions.
  • Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia.
  • A przede wszystkim zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions (więcej na ten temat w regulaminie).

Szczegółowy opis przebiegu Akademii wraz z regulaminem znajduje się na stronie: Sprawdź Oferty pracy w Motorola Solutions w Polsce (pracawmotoroli.pl).

31 marca, od 10:00 do 16:00  firma organizuje MotoDyżur, w trakcie którego na bieżąco będą udzielane odpowiedzi na pytania dotyczące przebiegu Akademii.