Strona główna Uczelnia Akademia Struktura Administracja Biuro Promocji Komunikaty Webinary w ramach II Edycji @Wirtualnych Dni z Pracą


Webinary w ramach II Edycji @Wirtualnych Dni z Pracą

 

W ramach II Edycji @Wirtualne Dni z Pracą zapraszamy na WEBINARY:  • 27 października o godz. 10.00:


Prosta i często stosowana strategia na zrobienie kariery

Webinar poprowadzi Kamil Cebulski, założyciel uczelni ASBIRO 

Strona internetowa o grach komputerowych, którą Pan Kamil założył 22 lata temu, w wieku zaledwie 15 lat zyskała ogromną popularność i tak rozpoczęła się jego kariera przedsiębiorcy. Sieć reklamowa, drukarnia oraz sklepy internetowe sprawiły, że magazyn wprost umieścił go w rankingu Najbogatszych Młodych Polskich Gwiazd, a media zaczęły nazywać Najmłodszym Polskim Milionerem. Dzisiaj wraz z blisko tysiącem innych przedsiębiorców prowadzi uczelnię, która uczy zarządzania własną firmą. 

Na tym webinarze Pan Kamil przedstawi prostą i skuteczną strategie budowania kariery, która da Wam dużą szansę na wysokie, dobrze opłacane stanowiska w przyszłości.

 

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/843878-485/

 

  • 27 października o godz. 11.00:


Zmiany na rynku pracy pod wpływem pandemii

Webinar poprowadzi Delivery Manager w Agencji Rekrutacji WiPjobs Recruitment, Smrt.bio Central Europe, Coach kariery Pani Pauliną Heizer

 

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/843878-508/

 

  • 27 października o godz. 12.00:

 

Jak nawiązywać kontakt z managerem zatrudniającym i wyróżnić się na tle innych kandydatów?

Webinar poprowadzi Maciek Stęga, HR & Recruitment, Employer Branding, I Startups

Pan Maciek współpracował z najszybciej rozwijającymi się startupami w Polsce, takimi jak 1000realities (Best IoT Startup 2018, Central European Startup Adwards) oraz Opus Foundation. Jest twórcą cyklicznego eventu Webski HR, w którym połączył osobiste zainteresowanie tematyką HR i employer branding z rekrutacją. Wierzy w budowanie trwałych relacji opartych na empatii i skupiających się na indywidualnych potrzebach przedsiębiorców i pracowników.

 

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/843878-507/

 

Webinary organizowane są w ramach realizacji przez Akademię Ignatianum w Krakowie projektu "Liderzy Integracji Społecznej. Modelowy program podniesienia kompetencji społecznych migrantów (alias: Wsparcie Kompetencyjne dla Cudzoziemców)".