Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy Weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym Google i SGH - Umiejętności Jutra. Rozpocznij karierę w marketingu internetowym.


04.05.2022

Weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym Google i SGH - Umiejętności Jutra. Rozpocznij karierę w marketingu internetowym.


 

Weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym Google i SGH - Umiejętności Jutra.  Rozpocznij karierę w marketingu internetowym.

 


 

 

Cześć, 

Zastanawiasz się nad nową karierą? A może myślisz o swojej pierwszej pracy? Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra i rozpocznij karierę w marketingu internetowym w zaledwie 8 tygodni.

Program edukacyjny Google i SGH - Umiejętności Jutra: 

  • dla Ciebie - jeśli szukasz nowej ścieżki kariery, nie masz umowy o pracę na czas nieokreślony, nie jesteś zatrudniony/a w agencji marketingowej;

  • praktyczny - ponad 30 czołowych ekspertów w kraju przekaże Ci wiedzę podczas 20 webinarów na żywo i 50 godzin materiałów na dedykowanej platformie online;

  • elastyczny - realizowany całkowicie online z dostępem do materiałów na żądanie, wymagający około 1 godziny dziennie;

  • bezpłatny - 8 000 miejsc szkoleniowych dla osób, które przejdą rekrutację.

To Ty zdecydujesz, którą ścieżkę kariery wybierzesz:

Realizując program, poznasz różne obszary pracy - od zarządzania i biznesu, przez UX, po analitykę. Zobacz, jakie kierunki są najpopularniejsze, ale pamiętaj, że na koniec to Ty zdecydujesz, w jakim kierunku pójdziesz.

Zapisy trwają do 13 maja - ilość miejsc ograniczona. Wejdź na umiejetnoscijutra.pl i zapisz się już dziś. 

ZGŁOŚ SIĘ TERAZPo zdobyciu certyfikatu na uczestników czekają płatne staże

 

Program jest częścią szerszej inicjatywy szkoleniowo-stażowej, realizowanej w partnerstwie z NASK, GovTech, Pełnomocnikiem ds. Polityki Młodzieżowej, Google oraz SGH. Absolwenci i absolwentki programu Umiejętności Jutra będą mogli liczyć na jeden z 1200 płatnych staży w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach w ramach programu Kariera Jutra. Pamiętaj, że aby wziąć udział w stażach musisz spełnić ściśle określone kryteria. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę https://www.gov.pl/web/karierajutra i poznaj szczegóły. 

 

Do zobaczenia w internecie!