Wizyta studentów z z Düsseldorfu

W dniach 12-17 maja br. miała miejsce wizyta studentów ST. URSULA-BERUFSKOLLEG des Erzbistums Köln z Düsseldorfu. Program wymiany obejmował zarówno wspólne warszaty na temat zaangażowania społecznego studentów obu krajów, jak i zwiedzanie miejsc pamięci naszej trudnej historii w Krakowie i Oświęcimiu. Goście mieli okazję poznać wiele pięknych zakątków Krakowa, posmakować krakowskich specjałów oraz porozmawiać o blaskach i cieniach studenckiego życia podczas wieczornych spotkań integracyjnych.

Projekt wymiany studenckiej został dofinansowany przez Polsko-Nimiecką Wymianę Młodzieży.

Koordynatorka wymiany mgr Małgorzata Alberska dziękuje za pomoc Samorządowi Studenckiemu AIK oraz wszystkim studentom uczestniczącym w projekcie.