Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konferencje/spotkania Wykład Pawła Tkaczyka „Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie”.


20.04.2022

Wykład Pawła Tkaczyka „Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie”.


Szanowni Studenci i Studentki,

Zapraszamy do udziału w wykładzie Pawła Tkaczyka „Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie”.

Wydarzenie, organizowane przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie w ramach WSEI Talks, odbędzie się 28 kwietnia 2022 o godz. 14.00 w budynku uczelni przy ul. św. Filipa 17.

Paweł Tkaczyk jest specjalistą w obszarze marketingu, który zarabia na życie opowiadaniem historii. Poza storytellingiem, dzieli się wiedzą poprzez pisanie książek oraz doradzanie startupom i innym przedsiębiorstwom. W oparciu o swoje doświadczenie w tworzeniu silnych marek, opowie o strategii ich budowania oraz wskaże jak zoptymalizować potrzebny na to czas za pomocą przydatnych narzędzi.

Wystąpienie jest kolejnym z cyklu WSEI Talks, który stanowi korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy, skierowane do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów. Dynamiczna forma krótkich wykładów oraz rozmów pozwala na aktywne uczestnictwo w dyskusji oraz zadawanie pytań gościom, wśród których znajdą się między innymi czołowi specjaliści nowych mediów i employer bradningu, znani przedsiębiorcy i twórcy internetowi.

Dla nieobecnych możliwość obejrzenia transmisji na stronie WSEI: www.facebook.com/wseikrakow

Wydarzenie i więcej informacji: www.facebook.com/events/1221699791902797