Katedry

Katedra Psychologii Ogólnej

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychologii Ogólnej

Pokój 14-Centrum Medialne 

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

Kierownik         Adiunkt dydaktyczny

Dr 
Tomasz Grzegorek tomasz.grzegorek@ignatianum.edu.pl
Profesor badawczo-dydaktyczny

Ks. prof. dr hab.

Stanisław Głaz SJ

stanislaw.glaz@ignatianume.edu.pl
Profesor uczelni badawczo-dydaktyczny

 

Dr hab. prof. nadzw.

Ryszard Stocki ryszard.stocki@ignatianum.edu.pl
Asystent dydaktyczny Mgr

Jacek Pawłowicz

jacek.pawlowicz@ignatianum.edu.pl

Asystent dydaktyczny

Mgr

Ada Witenberg

ada.witenberg@ignatianum.edu.pl

  

Katedra Psychologii Eksperymentalnej

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychologii Eksperymentalnej

Pokój 14-Centrum Medialne

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

 Kierownik Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr

Łukasz Michalczyk

lukasz.michalczyk@ignatianum.edu.pl

Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr

Jacek Bielas

jacek.bielas@ignatianum.edu.pl

 Adiunkt badawczy

Dr

Katarzyna Kaliszewska-Czeremska

katarzyna.kaliszewska@ignatianum.edu.pl

Asystent dydaktyczny

Mgr

Rafał Aleksandrowicz

rafal.aleksandrowicz@ignatianum.edu.pl

Katedra Etyki Zawodu Psychologa

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Etyki Zawodu Psychologa

Pokój 14-Centrum Medialne

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

 Kierownik Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr

Małgorzata Steć

malgorzata.stec@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Katarzyna Sikora

katarzyna.sikora@ignatianum.edu.pl

 Asystent dydaktyczny

Mgr

Anna Bogatyńska-Kucharska

anna.bogatynska-kucharska@ignatianum.edu.pl

Adiunkt badawczo-dydaktyczny

dr

Katarzyna Marchewka

 katarzyna.marchewka@ignatianum.edu.pl

 

Katedra Psychologii Rozwoju Człowieka

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychologii Rozwoju Człowieka

Pokój 209

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

Kierownik Profesor dydaktyczny

Prof. dr hab.

Maria Kielar-Turska

maria.kielar-turska@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Joanna Cichorz-Sadowska

joanna.sadowska@ignatianum.edu.pl

Asystent dydaktyczny

Dr

Kamil Jezierski

kamil.jezierski@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Anna Rybka

anna.rybka@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Beata Winnicka

beata.winnicka@ignatianum.edu.pl

 

Katedra Psychopatologii i Psychoprofilaktyki

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychopatologii i Psychoprofilaktyki

Pokój 209

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

 Kierownik Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Ks. dr

Jacek Prusak SJ

jacek.prusak@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Agnieszka Chemperek

agnieszka.chemperek@ignatianum.edu.pl

 

 Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr hab

Marcin Jabłoński

marcin.jablonski@ignatianum.edu.pl

 Adiunkt dydaktyczny

Dr

Agnieszka Krawczyk

agnieszka.krawczyk@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Krzysztof Kwapis

krzysztof.kwapis@ignatianum.edu.pl

Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr

Krzysztof Nowakowski

krzysztof.nowakowski@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr

Aleksandra Pohl

aleksandra.pohl@ignatianum.edu.pl

Katedra Psychologii Społecznej i Komunikacji Interpersonalnej

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychologii Społecznej i Komunikacji Interpersonalnej

Pokój 17- Centrum Medialne

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego.

Kierownik Profesor uczelni badawczo-dydaktyczny

 

 Dr hab. prof. nadzw.

Stefan Frydrychowicz

stefan.frydrychowicz@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

Dr


Ewa Jaglarz

 

ewa.jaglarz@ignatianum.edu.pl

Adiunkt dydaktyczny

 

Ks. dr

 Jerzy Smoleń

jerzy.smolen@ignatianum.edu.pl

 

 

Katedra Psychologii Religii i Duchowości

Rok akademicki 2019/2020

Katedra Psychologii Religii i Duchowości

Pokój 17 - Centrum Medialne

 

Stanowisko

Tytuł/Stopień

Imię i nazwisko

Kontakt

uczelniany adres e-mail

nr tel. służbowego

Kierownik Profesor badawczo-dydaktyczny

Prof. dr hab.

Halina Grzymała-Moszczyńska

halina.grzymala-moszczynska@ignatianum.edu.pl

 

 Adiunkt badawczo-dydaktyczny

 

Dr

Adam Anczyk

anczyk.adam@ignatianum.edu.pl

 Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Dr

Agnieszka Krzysztof-Świderska

agnieszka.krzysztof-swiderska@ignatianum.edu.pl