Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Psycholog - Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji

18.06.2019

Psycholog - Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji

Nazwa Firmy:

       Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji

Nazwa stanowiska:

       Psycholog (0,5 etatu w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II)

Miejsce pracy

       Tarnów, ul. Hodowlana 6

Podstawowe obowiązki:

  • praca z osobami z niepełną sprawnością intelektualną: prowadzenie terapii grupowej, indywidualnej, wsparcie terapeutów w prowadzonej pracy z uczestnikami, opracowywanie dokumentów.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełną sprawnością intelektualną, uprawnienia do pracy na stanowisku psychologa.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy (0,5 etatu), wyzwania w pracy, świetna atmosfera, współpracujących kolegów.

Kontakt:

Tomasz Eliasz Wardzała

praca.wtzjp2@interia.pl

146273503

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) do dnia 30 czerwca 2019 r. na adres: praca.wtzjp2@interia.pl w temacie wpisując: oferta pracy – psycholog

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000)”.