Strona główna Centrum Obsługi Studenta Międzywydziałowe studium języków obcych Komunikaty MSJO Uzyskaj międzynarodowy certyfikat znajomości języka angielskiego (egzamin LanguageCert)

13.12.2021

Szanowni Państwo,

przypominamy, że Akademia Ignatianum w Krakowie została Akredytowanym Centrum Rejestracyjnym LanguageCert.
Aby uzyskać certyfikat, należy podejść do egzaminu, który odbywa się w formie zdalnej (o dowolnej porze dnia czy nocy, 24/7/365).
Uzyskanie certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 uprawnia m.in. do zwolnienia z egzaminu końcowego z języka angielskiego.
Dokładniejsze informacje oraz korzyści z posiadania certyfikatu znajdziesz na stronie internetowej: https://www.ignatianum.edu.pl/certyfikaty.

Korzystając z naszych kodów promocyjnych możesz zarejestrować się na egzaminy LanguageCert ze zniżką (kod promocyjny znajdziesz na ww. stronie).

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: kamil.mielnik@ignatianum.edu.pl